Wiadomości Branżowe

Tubądzin: Siła mozaiki

Starożytni Grecy układali je ze znalezionych na brzegu morza otoczaków. W Bizancjum zdobiły sklepienia wielkich budowli. Mozaiki – w dzisiejszych wnętrzach są elementem wprowadzającym szyk i wyrafinowaną elegancję. Kolekcje Ren i Moringa marki Tubądzin to propozycja dla miłośników kunsztownych detali w stylowych wnętrzach. Dekoracja w postaci obrazu wykonanego z maleńkich

Teaser

Starożytni Grecy układali je ze znalezionych na brzegu morza otoczaków. W Bizancjum zdobiły sklepienia wielkich budowli. Mozaiki – w dzisiejszych wnętrzach są elementem wprowadzającym szyk i wyrafinowaną elegancję. Kolekcje Ren i Moringa marki Tubądzin to propozycja dla miłośników kunsztownych detali w stylowych wnętrzach.

Dekoracja w postaci obrazu wykonanego z maleńkich elementów o różnej kolorystyce jest zawsze niezwykle efektowna. Zastosowanie mozaiki na płytkach ceramicznych to rozwiązanie, które w niebanalny sposób ożywi wnętrze łazienki, dodając mu niepowtarzalnego uroku.

Ren: zmysłowa elegancja 

Mozaiki z kolekcji Ren prezentują trzy wersje kolorystyczne, które można łączyć osiągając spektakularny efekt. Kompozycje złożone z drobnych elementów w kolorze od subtelnego do mocno nasyconego wrzosu zestawione są z płytkami ściennymi powtarzającymi tę kolorystykę i niezwykle efektownymi dekorami. Duży motyw kwiatowy wyeksponowany jest na czarnym lub białym tle. Czerwień, burgund i fiolet kwiatów kontrastuje z czernią tym mocnej, że płytki mają powierzchnię strukturalną, prezentującą piękną grę światła. Chcąc osiągnąć efekt równie ciekawy, ale delikatniejszy, można zdecydować się na dekor w jasnej wersji kolorystycznej. Zastosowanie mozaiki połączonej z motywem kwiatowym w zmysłowych kolorach kolekcji Ren wprowadzi do łazienki atmosferę intymności i elegancji.

Moringa: klasyczne piękno

Ciepłym brązom i beżom płytek z kolekcji Moringa nadano nowy wymiar, tworząc z nich kompozycje urokliwych mozaik i dekorów z motywem pąków kwiatowych. Ta spokojna kolorystyka ożywiona elementami dekoracyjnymi tworzy wnętrze stonowane, ale interesujące, w którym widoczne jest zamiłowanie do klasyki i pięknych detali. Beżowo-brązowe mozaiki występują w trzech wersjach: składają się z elementów jednolitych lub zróżnicowanych kolorystycznie i graficzne. Możliwości aranżacyjne z płytkami z tej kolekcji są więc ogromne.

– Decydując się na zastosowanie mozaiki we wnętrzu nie robimy tego przypadkowo. Jest to niezwykle efektowne rozwiązanie dla osób o zdecydowanym guście i rozwiniętym poczuciu estetyki – mówi Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin. – Mozaiki z kolekcji Ren i Moringa dedykujemy wszystkim, dla których piękno jest wartością samą w sobie.

A to już wiesz?  Carrefour Polska zainspirował ponad 10 000 małopolskich uczniów, by zdrowo się odżywiali

Źródło TUBĄDZIN. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy