Wiadomości Branżowe

Liposonix: skuteczny oręż w walce z nadprogramowym tłuszczem

Liposonix: skuteczny oręż w walce z nadprogramowym tłuszczem
Nadmiar tłuszczu, który odkłada się na brzuchu i w okolicach talii, to jeden z najbardziej powszechnych problemów dotyczących kondycji i wyglądu ciała. Z „boczkami” uporczywie walczą  przede wszystkim kobiety, zagadnienie to nieobce jest jednak także mężczyznom. Nie ma wątpliwości, że, by skutecznie zwalczyć problem, trzeba sięgnąć po zdecydowane rozwiązania. Gdy nie starcza czasu lub ochoty na odpowiednią ilość ruchu, trudno utrzymać ciało w zadowalającej kondycji. To nie niespodzianka, że nieodpowiedni tryb życia, połączony ze źle skomponowana dietą, nader często skutkują odkładaniem się tkanki tłuszczowej. Są i tacy, którzy mimo dobrych nawyków i wielu starań, nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z newralgicznych miejsc. Pocieszające jest to, że istnieją skuteczne rozwiązania – dla każdego.Poznać wrogaŻeby zwalczyć wroga, trzeba najpierw dobrze go poznać – to prawda znana nie od dziś. Tkanka tłuszczowa, która w ciele ludzkim zlokalizowana jest głównie pod skórą, pełni bardzo ważną rolę. Niezmiernie istotna jest jej funkcja magazynująca -

Teaser

Nadmiar tłuszczu, który odkłada się na brzuchu i w okolicach talii, to jeden z najbardziej powszechnych problemów dotyczących kondycji i wyglądu ciała. Z „boczkami” uporczywie walczą  przede wszystkim kobiety, zagadnienie to nieobce jest jednak także mężczyznom. Nie ma wątpliwości, że, by skutecznie zwalczyć problem, trzeba sięgnąć po zdecydowane rozwiązania.

Gdy nie starcza czasu lub ochoty na odpowiednią ilość ruchu, trudno utrzymać ciało w zadowalającej kondycji. To nie niespodzianka, że nieodpowiedni tryb życia, połączony ze źle skomponowana dietą, nader często skutkują odkładaniem się tkanki tłuszczowej. Są i tacy, którzy mimo dobrych nawyków i wielu starań, nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z newralgicznych miejsc. Pocieszające jest to, że istnieją skuteczne rozwiązania – dla każdego.

Poznać wroga

Żeby zwalczyć wroga, trzeba najpierw dobrze go poznać – to prawda znana nie od dziś. Tkanka tłuszczowa, która w ciele ludzkim zlokalizowana jest głównie pod skórą, pełni bardzo ważną rolę. Niezmiernie istotna jest jej funkcja magazynująca – okresowe nadwyżki substancji odżywczych są syntetyzowane i magazynowane w komórkach tłuszczowych. Tkanka ta odgrywa ważną rolę w procesach metabolicznych, pełni też funkcję termoizolacyjną. Powinna ona stanowić ok. 20% masy ciała. Nadmiar tkanki tłuszczowej w stosunku do tej normy to otyłość. Otyłość uogólniona wiąże się z patologicznym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w całym ciele. Lokalne nagromadzenie depozytów tłuszczowych, prowadzące do powstania tzw. „boczków”, może wystąpić także u osób o prawidłowej, lub wykraczającej niewiele ponad normę masie ciała. Skutecznym i prostym rozwiązaniem dla osób zmagających się z tym problemem jest Liposonix. Światowy lider rynku producentów urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej, firma Solta Medica, której wyłącznym dystrybutorem jest POLMAX, proponuje prosty i  nieinwazyjny zabieg, pozwalający skutecznie rozprawić się z problemem niepożądanych fałd tłuszczu.

Skuteczność przede wszystkim

A to już wiesz?  Motywacja i technologia – jak osiągnąć sukces w sporcie?

Wykorzystując technologię skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności, system Liposonix umożliwia dotarcie do tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą i rozbicie jej. Sięgnięcie po nowoczesną technologię pozwala uzyskać niezwykłe efekty za pomocą prostego, nieinwazyjnego zabiegu. Trwa on około godziny i jest wykonywany jednorazowo. Wszystko, co pozostaje zrobić potem – to czekać na efekty. Możliwość wykonywania zabiegu na małych lub nierównych powierzchniach pozwala indywidualnie określić leczone miejsce, a przez to dostosować intensywność zabiegu do konkretnych potrzeb. Dlatego zabieg jest świetnie tolerowany przez pacjentów. Okres rekonwalescencji właściwie nie istnieje, w niektórych przypadkach może być minimalny.  Zauważalne zmiany pojawią się po około ośmiu tygodniach. Dwa i pół centymetra mniej w talii, to efekt, na który warto czekać. Osoby , których problemem nie jest nadwaga lecz zbędna tkanka tłuszczowa skumulowana w okolicach brzucha i na bokach ciała, z całą pewnością docenią skuteczność Liposonix.

Pamiętanie o właściwej diecie i zapewnienie sobie odpowiedniej ilości ruchu są nieodzowne w codziennym dbaniu o siebie, pracy nad swoją kondycją fizyczną i psychiczną. Nawet jeśli mimo dokładania wszelkich starań wygląd ciała pozostawia wiele do życzenia, nie należy się poddawać. Istnieją skuteczne i proste rozwiązania, które poprawią jakość naszego życia. Wystarczy tylko po nie sięgnąć.

Więcej informacji na:

http://www.polmax.eu/

Źródło POLMAX. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy