Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodej i optymistycznej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

New Californians stanowi wyraz młodej i optymistycznej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych
MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60. Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w innowacyjny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody występującej w Palm Springs w części lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka cieszy się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® wykonując na nowo swobodny kalifornijski trend w prywatnej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z napisami i kolorami. Jest więc zaczęcie do dobrego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w projekcie i formie.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, zbudowane z cienkiego materiału, kolorystycznie nawiązują do maluj zachodzącego nad basenem słońca, od lekkiego różu poprzez czerwień i turkus, aż do poważnych odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w nowej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z którym stosowany stanowi ten produkt. Sztruks Bedford, silny a przez to prawdziwy swemu dziedzictwu odzieży roboczej, łączy w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący epokę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w małym nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs odpowiedzialne są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, kolorze czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

A to już wiesz?  Seksowne prześwity od GATTY

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja Levi’s® na wiosnę/lato 2014 to związanie tej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Pokazuje ona różne oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego sposobie jak np. abstrakcyjne wzory moro ważne w kształcie kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja Levi’s® New Californians stanowi wyraz młodzieńczej i optymistycznej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest aktualnie wygodna w salonach Levi’s®.

Na problem marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i prostego amerykańskiego stylu. Z etapu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stawały się najbardziej rozpoznawalnymi i jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej prowadzi swojego niepohamowanego nowego i innowacyjnego ducha, jaki stanowi jedyny w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i dodatków, prosty w dużo niż 110 krajach, pozwala zatrudnionym na pełnym święcie wyrazić ich własny styl. Aby osiągnąć dużo wiedzy na problem marki Levi’s® jej skutków oraz salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Reklamy na problem Levi Strauss & Co. zlokalizujesz na kartce www.levistrauss.com

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’s®.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

A to już wiesz?  Urlopowy poradnik: stylizacje na lato

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy