Wiadomości Branżowe

Luksus na Złotej

Mieszkańcy miast, wstając rano z łóżka, mają zazwyczaj za oknem mało ciekawy widok. Szary blok z naprzeciwka, pełną gwaru ulicę czy innego budzącego się sąsiada. Poranna kawa z widokiem na miasto może być jednak przyjemnością, a tętniące trakty zapełniające się samochodami nie muszą męczyć. Tak miły początek dnia czekać będzie

Mieszkańcy miast, wstając rano z łóżka, mają zazwyczaj za oknem mało ciekawy widok. Szary blok z naprzeciwka, pełną gwaru ulicę czy innego budzącego się sąsiada. Poranna kawa z widokiem na miasto może być jednak przyjemnością, a tętniące trakty zapełniające się samochodami nie muszą męczyć. Tak miły początek dnia czekać będzie mieszkańców warszawskiego Żagla.

Czy jesteśmy daleko, czy też patrzymy na niego z bliska, budynek przy ulicy Złotej 44 w Warszawie robi wrażenie. Jest wysoki na 192 metry i posiada 55 pięter. Dolną część budynku – począwszy od podziemnych pięter, po ósmą kondygnację zajmą parkingi. Wyżej zlokalizowane zostanie piętro rekreacyjne i 251 apartamentów na światowym poziomie. Rozpoznawalności budynku dodaje jego stalowo-szklana fasada, która przypomina wydęty na wietrze żagiel.

I choć podczas realizacji tego wyjątkowego projektu, autorstwa światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, nie obyło się bez utrudnień, to już w połowie 2014 roku wprowadzą się do niego pierwsi lokatorzy. Jak podkreśla Alicja Kościesza – dyrektor sprzedaży i marketingu Orco Property Group „[…] Złota zapoczątkowała to budownictwo mieszkaniowe wysokie w wydaniu bardzo ekskluzywnym. Dziś widać wyraźnie rosnącą klasę przedsiębiorców – głównych klientów, czy też artystów, którzy odnieśli sukces. To jest właśnie klasa osób, które szukają tak unikalnych miejsc do zamieszkania.”

Przyszłym właścicielom mieszkań w wysokościowcu przy ulicy Złotej 44 przyjdzie żyć w luksusowej przestrzeni. Do jej stworzenia wykorzystano nie tylko surową, betonową konstrukcję, ale też drewno czy marmur. Niewątpliwą zaletą apartamentów jest rozpościerający się za oknami widok na całą Warszawę. Ponadto są one w pełni wyposażone i funkcjonalne. Każde mieszkanie posiada inteligentny system sterowania. „[…] to są nie tylko sposoby na zarządzanie klimatyzacją, otwieraniem okien w celu wywietrzenia apartamentu świeżym powietrzem, ustawiania rolet czy scen świetlnych. Dzięki dotykowemu panelowi możemy zamówić catering do własnego apartamentu czy taksówkę” – podkreśla Alicja Kościesza.

A to już wiesz?  Wiosenne podróże Polaków. Dokąd polecimy na urlop i kto odwiedzi nasz kraj?

Apartament w warszawskim Żaglowcu to marzenie większości Polaków, niestety nie każdego na jego realizację stać. Ceny za metr sięgają bowiem aż 65 tysięcy złotych. Jednak nie od dziś wiadomo, że luksus kosztuje. A pomarzyć ludzka rzecz – tyle dobrze, że za marzenia płacić nie trzeba.

Źródło videoPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy