Wiadomości Branżowe

Znamy już finalistki konkursu MISS POLKA 2013

Znamy już finalistki konkursu MISS POLKA 2013
Spośród ponad 7 tysięcy kandydatek do tytułu MISS POLKA 2013, w trakcie kilkuetapowych eliminacji, trwających od czerwca w całej Polsce wyłoniono 16 najpiękniejszych dziewcząt - i to właśnie one wezmą udział w wielkim finale konkursu, który odbędzie się już 7.09. w Sosnowcu. Teraz przed dziewczętami pracowity okres. Wczoraj rozpoczęło się zgrupowanie w ekskluzywnym Pałacu Saturna w Czeladzi, który jest jedynym tego typu kompleksem Term Rzymskich w Europie. Podczas zgrupowania dziewczęta będą przygotowywać się do występu w finale – ćwiczyć choreografie, brać udział w przymiarkach kreacji, zaprojektowanych specjalnie na tę okazję przez młodych, zdolnych projektantów oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanym programie szkoleń, który pomoże im jeszcze lepiej przygotować się do walki o tytuł MISS POLKA 2013.Po pracowitym dniu finalistki będą mogły odpocząć w hotelowym Centrum Wellness & SPA, które oferuje wiele sposobów na relaks i poprawienie urody – choć to ostatnie wcale nie jest dziewczętom potrzebne.Spektakularny finał konkursu odbędzie się już 7 września w nowootwartej Sali Koncertowej w

Teaser

Spośród ponad 7 tysięcy kandydatek do tytułu MISS POLKA 2013, w trakcie kilkuetapowych eliminacji, trwających od czerwca w całej Polsce wyłoniono 16 najpiękniejszych dziewcząt – i to właśnie one wezmą udział w wielkim finale konkursu, który odbędzie się już 7.09. w Sosnowcu.

Teraz przed dziewczętami pracowity okres. Wczoraj rozpoczęło się zgrupowanie w ekskluzywnym Pałacu Saturna w Czeladzi, który jest jedynym tego typu kompleksem Term Rzymskich w Europie. Podczas zgrupowania dziewczęta będą przygotowywać się do występu w finale – ćwiczyć choreografie, brać udział w przymiarkach kreacji, zaprojektowanych specjalnie na tę okazję przez młodych, zdolnych projektantów oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanym programie szkoleń, który pomoże im jeszcze lepiej przygotować się do walki o tytuł MISS POLKA 2013.

Po pracowitym dniu finalistki będą mogły odpocząć w hotelowym Centrum Wellness & SPA, które oferuje wiele sposobów na relaks i poprawienie urody – choć to ostatnie wcale nie jest dziewczętom potrzebne.

Spektakularny finał konkursu odbędzie się już 7 września w nowootwartej Sali Koncertowej w Sosnowcu.

 A oto lista najpiękniejszych reprezentantek regionów:

 1. Paulina Bogdańska – woj. mazowieckie

2. Agnieszka Gulczyńska – woj. zachodniopomorskie

3. Paulina Gutkowska – woj. łódzkie

4. Joanna Herejczak – woj. dolnośląskie

5. Monika Hirsz – woj. pomorskie

6. Karolina Janiszewska – woj. podlaskie

7. Justyna Kordas – woj. lubuskie

8. Bernadeta Krawczyk – woj. śląskie

9. Paulina Rączy – woj. podkarpackie

10 Marlena Rejczak – woj. małopolskie

11 Wiktoria Rokicińska – woj. kujawsko-pomorskie

12 Ewa Stankiewicz – woj. warmińsko-mazurskie

13 Natalia Szwed – woj. opolskie

14 Sylwia Szymaniak – woj. lubelskie

15 Lucyna Zielińska – woj. wielkopolskie

16 Karolina Żubrowska – woj. świętokrzyskie

 

Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY.

A to już wiesz?  Amica przedłużyła umowę z Agnieszką Radwańską

A za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA 365 NET. 

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody – idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 – ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#miss podlasia 2005

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy