Piękny wygląd w podróży

Co zrobić, aby pięknie wyglądać podczas podróży? Po pierwsze, nie ubieraj na siebie najgorszych ubrań. Niezależnie od tego, czy jedziesz pociągiem czy samochodem, czy nawet lecisz samolotem, twój stój powinien być schludny i czysty. Pamiętaj, że ludzie dużą uwagę przywiązują do wyglądu.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, która dotyczy Twojego stroju podróżnego: powinien być wygodny i dostosowany do sytuacji. Wygodny, to znaczy, że nie powinien być zbyt ciasny, nie może mieć ostrych elementów, które mogą Tobie lub komuś innemu z podróżnych sprawić problem, np. zadrapać czy nawet zranić. Ponadto, jeżeli jesteś kobietą, pamiętaj, że w podróży zawsze wygodniejsze są krótkie spodenki czy spodnie niż spódnica.

Kolejną rzeczą jest Twój zapach: nie powinnaś używać mocnych perfum. Pamiętaj jednak, aby użyć dezodorantu zaraz po umyciu się. W podróży człowiek bardzo się poci, a nerwy czy pośpiech tym bardziej temu sprzyjają. Dlatego, zastosuj dezodorant, aby straszyć zapachem współpasażerów. Ty sama także poczujesz się pewniej i bardziej świeżo.

Kolejną rzeczą jest makijaż. Pamiętaj, że jeżeli malujesz się i jest upał, makijaż nie będzie zbyt dobrze wyglądał. Może więc najlepszym sposobem będzie nie malowanie się, czy nie pudrowanie twarzy, ale np. samo podkreślenie oczu kredką czy tuszem, użycie cieni. Dzięki temu będziesz mogła, wychodząc do toalety, w każdej chwili umyć twarz chusteczkami nawilżanymi do zmywania twarzy lub przemyć ją tonikiem za pomocą wacików, które będziesz miała w torebce.

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top