Wiadomości Branżowe

naturalne i pełne drogocennych dla zdrowia elementów

Egzotyczny smak na wiosnę Pierwsze wiosenne słońce mobilizuje nas do zwracania większej uwagi na to co znajduje się na naszym talerzu. Jeśli nie chcemy rezygnować

Egzotyczny smak na wiosnę
Pierwsze wiosenne słońce mobilizuje nas do zwracania większej uwagi na to co znajduje się na naszym talerzu. Jeśli nie chcemy rezygnować ze swoich słodkich przekąsek, wybierzmy te, które mają najmniej kalorii.

Taką propozycją są wafle Extra Cienkie z Kokosem od firmy Good Food. Produkt ten został przygotowany zarówno dla amatorów niebanalnych słodkości, jak i dla miłośników chrupiących przysmaków. Na wyjątkowy smak wafli składa się połączenie wiórków kokosowych

i brązowego ryżu. Extra Cienkie są przekąską niskokaloryczną. Jeśli, więc chcemy zachować letnią sylwetkę lub przeciwnie zgubić kilka wakacyjnych kilogramów, wciąż możemy je bezkarnie podjadać.

– Extra Cienkie Ryżowe z Kokosem to nowość wśród produktów „fit”– mówi Małgorzata Zdrojewska specjalista dietetyk, współpracujący z firmą Good Food. – Jeden wafel ma tylko 17 kcal i 0% tłuszczu. Jest to jedyny wafel na rynku z tak małą zawartością kalorii. Ponadto nie zawiera soli, dzięki czemu nie przyczynia się do zatrzymywania wody w organizmie.

Wysokiej jakości brązowy ryż, z którego są wypiekane wafle, wzbogaca codzienne posiłki w błonnik. Jest to niezbędny składnik jeśli chcemy utrzymać prawidłową wagę oraz znormalizować pracę układu pokarmowego. Warto dodawać do naszej diety produkty nie tylko wyśmienite w smaku, ale również.
Cena na półce : ok. 2,50 zł za opakowanie.
Gramatura: 90 g
Good Food Products Sp. z o.o. pochodzi z Poznania, zajmuje się produkcją żywności w segmencie przekąsek i pieczywa. Najpopularniejszą grupę produktową stanowią w nim wafle ryżowe. Firma uważana jest za jednego z prekursorów trendu zdrowego stylu odżywiania w Polsce i lidera jakościowego na rynku. Australijska technologia wypieku wafli ryżowych w powiązaniu z konsekwentną strategią pozwoliły Spółce bardzo szybko zaistnieć na rynku i odnieść sukces. GOOD FOOD jest obecnie największym w Polsce i jednym z największych na świecie producentów pieczywa ryżowego. Produkty Spółki sprzedawane są m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Litwie oraz Australii.

A to już wiesz?  Lśniące włosy

Good Food Products Sp. z o.o. otrzymała w tym roku Złoty Laur Konsumenta w kategorii wafli ryżowych oraz srebrny Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku dla wafelków Milutkie.

Good Food Products Sp. z o.o., Skórzewo, ul. Skórzewska 21, 60-185 Poznań, www.goodfood.pl.

hastagi na stronie:

#www piekny pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy