Modne i eleganckie upominki na święta – czyli o czym marzą kobiety?

W poszukiwaniu świątecznych prezentów dla mamy, siostry i przyjaciółek wybierzmy coś niezwykle eleganckiego, ale i praktycznego. Piękna skórzana torebka, to wbrew opinii niektórych mężczyzn, trafny upominek, który z pewnością wprawi w dobry nastrój obdarowaną kobietę.

Klasyczne modele torebek, w tradycyjnych kolorach – czarnym i brązowym, nigdy nie wychodzą z mody, są uniwersalne i pasują do wielu okazji. Dla kobiet, które cenią elegancję w bardziej oryginalnym wydaniu, miłą niespodzianką będzie torebka o nietypowym fasonie, w ciekawej i odważnej kolorystyce lub z fantazyjnymi zdobieniami. Dobrym pomysłem są również wieczorowe kopertówki oraz modele zawieszone na ozdobnych łańcuszkach, idealne na sylwestrowe i karnawałowe przyjęcia. Torebki o zdecydowanie większych kształtach, to trafny prezent dla pań, które po świętach wybierają się na zimowy wypoczynek lub dla tych, które zawsze lubią mieć przy sobie wiele przydatnych drobiazgów.
Doskonałym dodatkiem będzie elegancki, damski portfel. Wiele marek oferuje gotowe komplety torebek i portfeli. Wybierając taki zestaw mamy pewność, że dobrze dopasowaliśmy prezent oraz, że radość osoby obdarowanej będzie podwójna.
Dla ułatwienia wyboru prezentujemy kilka propozycji na świąteczny upominek od włoskiej marki Tosca Blu.

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top