Kremy

ESTELL HQ7 – idealny krem na dzień

ESTELL HQ7 – idealny krem na dzień
ESTELL HQ7 – idealny krem na dzień Odżywia, chroni, pielęgnuje i przeciwdziała procesom starzenia – wszystko to zapewnia ESTELL HQ7 na dzień. Krem wykorzystuje naturalne

ESTELL HQ7 – idealny krem na dzień

Odżywia, chroni, pielęgnuje i przeciwdziała procesom starzenia – wszystko to zapewnia ESTELL HQ7 na dzień. Krem wykorzystuje naturalne składniki, aby służyć Twojemu pięknu i sprawiać, że każdego dnia będziesz czuła się promiennie.

Najważniejszym składnikiem kremu jest liofilizowane colostrum bovinum, które zapobiega naskórkowej utracie wilgoci, a w połączeniu z naturalnym kolagenem i kwasem hialuronowym walczy z procesami starzenia się skóry i działa na nią kompleksowo uruchamiając jej pierwotne mechanizmy komórkowe.

Zadaniem kremu na dzień jest ochrona przed wysuszeniem, podrażnieniami i wolnymi rodnikami przyspieszającymi procesy starzenia – wszystko to zapewnia ESTELL HQ7. Oprócz bogatego w czynniki wzrostu colostrum bovinum, preparat zawiera kwas hialuronowy, olej arganowy, olej kokosowy i olejek jojoba, które silnie nawilżają skórę i nadają uczucie jedwabistej gładkości. Zawartość pantenolu, witaminy E i allantoiny działa antyoksydacyjne, zwiększa elastyczność skóry i poprawia jej napięcie.

Krem HQ7 stworzony przez specjalistów z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL to kosmeceutyk o silnym działaniu pielęgnującym, które polega na przywracaniu tzw. pamięci komórkowej skóry. Dodatkowo produkt tworzy na skórze barierę antyinfekcyjną, stymuluje jej wzrost i przyspiesza regenerację. Lekka formuła sprawia, że ESTELL HQ7 sprawdza się doskonale jako idealna baza pod makijaż. Dzięki niemu skóra staje się doskonale odżywiona i aksamitna w dotyku, wygląda świeżo i promiennie.

Wszystkie kosmetyczne nowości ESTELL aprobowane przez lekarzy z warszawskiej kliniki są dostępne w jej siedzibie przy ul. Bielańskiej 12.

***
Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL

Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należąca do Grupy ENEL-MED, oferuje usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii. Zespół kliniki stanowią certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, posiadający specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii. Wszystkie zabiegi w ESTELL wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie, rekomendowanym przez najwyższej klasy specjalistów. Klinika ESTELL mieści się w budynku Senator przy ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące oferty ESTELL dostępne są na stronie estell.pl oraz na Facebooku.

A to już wiesz?  Zimowy zestaw ratunkowy dla dłoni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy