Wiadomości Branżowe

Gdy swędzi i piecze

Gdy swędzi i piecze
Najczęstszą dolegliwością intymną odczuwaną przez kobiety jest świąd pochwy oraz pieczenie. Już przy pierwszych objawach, zanim jeszcze zdążysz pójść do lekarza, zadbaj o odpowiednią pielęgnację zewnętrznych okolic intymnych.Świąd narządów płciowychmoże być spowodowany przez wiele różnych czynników, odniewłaściwej higieny i uczuleń, po choroby intymne (stany zapalne sromu, grzybica pochwy, rzęsistkowe zapalenie pochwy, upławy).U pań w okresie menopauzalnym świąd może być spowodowany zmianami hormonalnymi, a u kobiet w okresie połogu bywa jednym z objawów związanych z porodem.Trivagin Żel – natychmiastowa ulga przy świądzieKażda kobieta może sama zadbać o odpowiednią higienę i pielęgnację zewnętrznych okolic intymnych. To ważne zarówno w pierwszych dniach odczuwania intymnego dyskomfortu, jak również podczas leczenia oraz przy powtarzających się stanach zapalnych pochwy.- „Do pielęgnacji warto stosować specjalne dermokosmetyki, np. nowoczesny preparat

Teaser

Najczęstszą dolegliwością intymną odczuwaną przez kobiety jest świąd pochwy oraz pieczenie. Już przy pierwszych objawach, zanim jeszcze zdążysz pójść do lekarza, zadbaj o odpowiednią pielęgnację zewnętrznych okolic intymnych.

Świąd narządów płciowychmoże być spowodowany przez wiele różnych czynników, odniewłaściwej higieny i uczuleń, po choroby intymne (stany zapalne sromu, grzybica pochwy, rzęsistkowe zapalenie pochwy, upławy).

U pań w okresie menopauzalnym świąd może być spowodowany zmianami hormonalnymi, a u kobiet w okresie połogu bywa jednym z objawów związanych z porodem.

Trivagin Żel – natychmiastowa ulga przy świądzie

Każda kobieta może sama zadbać o odpowiednią higienę i pielęgnację zewnętrznych okolic intymnych. To ważne zarówno w pierwszych dniach odczuwania intymnego dyskomfortu, jak również podczas leczenia oraz przy powtarzających się stanach zapalnych pochwy.

– „Do pielęgnacji warto stosować specjalne dermokosmetyki, np. nowoczesny preparat Trivagin Żel. Natychmiast po naniesieniu na zewnętrzną skórę okolic intymnych zmniejsza odczuwanie świądu oraz innych podrażnień. Zawiera również prebiotyk i drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, aby stymulować skórę do ochrony przed patogennymi bakteriami  oraz zwiększyć naturalne nawilżenie.” – mówi Agata Chodakowska – Product Manager.

Skuteczność Trivagin Żelu została poparta badaniami – u 63% przebadanych pacjentek zmniejszył odczuwanie świądu od razu po zastosowaniu, a u 84% zmniejszył dyskomfort związany z podrażnieniem w ciągu doby po zastosowaniu.

Trivagin Żel z prebiotykiem do pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej w sklepie producenta: DrogeriaZdrowie.pl

W serii Trivagin dostępne są również: Trivagin ginekologiczny probiotyk doustny, w opakowaniach 10 kapsułek i 20 kapsułek.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl   www.startzrozumem.pl 

A to już wiesz?  Kartą czy telefonem - Polak a nowoczesne technologie płatnicze

< 238730" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy