Jakich kosmetyków używają mężczyźni, by wyglądać idealnie?

Teaser

Nowa generacja kosmetyków dla mężczyzn już dostępna jest w Polsce. Według specjalisty z CincoTerra.pl furorę zrobią: korektor eliminujący cienie pod oczami, odmładzający żel pod oczy oraz... tusz do stylizacji rzęs i brwi marki 4VOO.

Już dawno minęły czasy, gdy woda po goleniu i dezodorant były jedynymi kosmetykami dla mężczyzn. Dziś oni sami szukają produktów do twarzy, a rynek wychodzi im naprzeciw.

Lifting twarzy dla mężczyzn

Mężczyźni potrzebują specjalnych kosmetyków, ponieważ ich  skóra jest o 20% grubsza niż skóra kobiet. Mają większe pory, które w ciągu dnia gromadzą więcej kurzu, co oznacza że potrzebują uwzględniających to kremów nawilżających i żeli do mycia twarzy.

Produkty „skin care" dla mężczyzn dostępne w popularnych drogeriach to nie wszystko. XXI wiek przyniósł wyspecjalizowane linie MakeUp. Dziś nie tylko prezenterzy, modele, biznesmeni czy inne osoby publiczne korzystają z pełnej gamy męskich kosmetyków. Do wyboru mają korektory, bronzery,  maseczki, peelingi i toniki do twarzy. Za oceanem specjaliści komentują to wprost: „Mężczyźni chcą maskować niedoskonałości. Pomysł odświeżenia cery odrobiną pudru do twarzy nie wydaje się już niczym wyjątkowym."

Luksusowa marka 4VOO w CincoTerra.pl

Wśród światowych gigantów produkujących kosmetyki dla mężczyzn są Clinique, Clarins i Jean Paul Gaultier. Mimo to za najbardziej ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn uznawane są produkty kanadyjskiej marki 4VOO, m.in. za skuteczne działanie liftingujące.

W przeciwieństwie do kobiet, które uwielbiają testować kosmetyki w drogeriach, mężczyźni zrobią wszystko, by kupić kosmetyk nie wychodząc z domu. Na te potrzeby odpowiadają wyspecjalizowane sklepy internetowe, np. awangardowy butik CincoTerra.pl, który odważnie wprowadził do Polski sztandarowe kosmetyki 4VOO dla mężczyzn.

- „Coraz więcej firm kosmetycznych na świecie otwiera się na mężczyzn, ale rzadko która wprowadziła zarówno męskie serie SkinCare jak i MakeUp. Już samo to jest w 4VOO bardzo progresywne. – mówi Rafał Lipski, Koordynator Projektu CincoTerra.pl. - Kosmetyki 4VOO należą do luksusowych, nie koniecznie ze względu na ceny – a ze względu na jakość. Zostały bardzo dobrze przyjęte w Kanadzie, USA, Japonii i Niemczech."

W ofercie CincoTerra.pl znajdują się m.in. 4VOO Korektory Pewności Siebie  z kolekcji Distinct Man, które doskonale pokrywają cienie pod oczami i inne znamiona na skórze, np. zaczerwienienia. Kolor korektora można dobrać do odcienia skóry.

Zapraszamy do awangardowej przestrzeni CincoTerra.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Firma Verco posiada własne platformy sprzedażowe e-commerce www.kidy.pl - sklep internetowy oferujący najwyższej jakości produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek , www.drogeriazdrowie.pl - nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge oraz www.cincoterra.pl  - nowa awangardowa przestrzeń wychodząca naprzeciw ekstrawaganckim stylom życia we współczesnych przestrzeniach miejskich.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 233042" >
Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top